Anadolu Tez Merkezi Hizmetleri

resthit

New member
Son derece yoğun bir çalışma hayatına sahip olan kişiler, tez yazımı konusunda sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Zamanın yetmemesi ya da motive olamama gibi problemler ortaya çıkabilmekte. Böyle durumlarda tez yazdırma işlemleri konusunda Anadolu Tez Merkezi olarak bilinen firmayı ziyaret edebilir, profesyonel desteğin önünü açabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti

Tez danışmanlığı, yol haritası çıkarılması için bir zorunludur. Buna zaman bulamayan kişilere verilir. Aynı zamanda daha iyi bir proje oluşturabilmek adına talep edilebilir. Danışmanlık çerçevesinde hangi konunun çalışılması gerektiği, hangisinde daha çok kaynak olduğu ve de hangi mevzunun fark yaratacağı gibi birçok farklı soruya yanıt verilir. Böylelikle büyük avantaj elde etmiş olursunuz.

Kaynak Taraması

Günümüzde birçok kişi sadece yerli kaynakları kullandığından, tezin içeriği çok zayıf kalıyor. Oysa ki çok değişik dillerden kaynak ve bilgilerin eklenmesi, sizin fark yaratmanızı ve mezun olmanızı sağlayacaktır. Bu konuda merkezde görev yapan uzman bir kadro harekete geçerek, en orijinalleri sizin için bulur. Böylelikle teziniz daha ilgi çekici bir hale gelir.

Tezin Yazılması

Son aşama doktora tez yazımı olarak bilinir. Artık kaynaklar bellidir. Bunların hangilerinden faydalanılacağı, hangi cümlelerin alınacağına karar verilmiştir. Üniversitenizin tez yazım kuralları merkezde bulunur. Ancak zaman zaman güncellendiği için yeniden ana kaynak üzerinden kontrol edilir. Yazının puntosu, karakteri, dipnotların veriliş şekli ve daha birçok değişik kriter üzerinden tez yazılır.
 

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
276
Mesajlar
290
Kullanıcılar
67
Son üye
boslux
Üst