Anadolu

New member
İşletmenize en iyi reklamı, firmalar için özel hazırlanan ; Anadolu firmaları, firma rehberi dizinini kullanarak kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Firmanızın öne çıkması konusunda ürün ve hizmet tanıtımlarını firma rehberi dizinimiz de yapabilir; Üstelik ücret ödemeden firma reklamı hizmeti alabilirsiniz. İşletmelerimizi Anadolu geneli ve iş dünyasında destekliyor tanıtımlarına katkı sağlıyoruz.

Nasıl? bir reklam yapacağınız hakkında kısaca bilgi verelim. Buradan web sitemize girin kayıt ol seçeneğinden üyelik işleminizi tamamlayın. Sonraki aşamada profilinizi eksiksiz olarak tamamlayın. Çünkü profilinizde bulunan bilgiler reklam sayfanızda iletişim olarak görünecektir.

Profili eksiksiz tamamladıktan sonra YENİ OLUŞTUR butonuna tıklayın açılan sayfada önce işletmenizin faaliyet gösterdiği sektörü seçin. Ve ilgili alanları doğru ve eksiksiz tamamlayın. Bilgileri tamamlanmayan reklam sayfaları onaylanmaz yada reddedilir. Lütfen bu konuda hassas olunuz. Detaylar

Bir konuda sizleri uyarma gereği duyuyoruz. Reklam sayfanızı oluşturma aşamasında açıklama alanında bulunan yazı alanına ürün ve hizmetleriniz ile ilgili detaylı açıklama yazınız. Açıklama alanını 2 satır yazı ile kesinlikle bırakmayınız. Ayrıca kopyala yapıştır yapmadan yazınızı tamamlamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Aksi halde reklamınızdan verim alamayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Not: Siz, açıklama alanında bulunan firma tanıtım yazınızı önemsemez iseniz sizin firmanızı da kimse önemsemez. Nasıl bir reklam sayfasına sahip olacaksınız?; BURADA bulunan kayıtlı sayfaları inceleyin.
 
Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
276
Mesajlar
290
Kullanıcılar
67
Son üye
boslux
Üst