Google adsense nedir?

Admin

Buraya Bakınız
Yönetici
Para kazanmanın etkin yollarından biriside bloğunuzda google adsense reklamları yayınlamaktır. Bu yöntem internette para kazanmanın en iyi alternatif yolu,diyebiliriz. AdSense ile başarılı olmak için, ziyaretçileriniz ile alakalı, benzersiz içerikler ve harika bir kullanıcı deneyimi sunan sayfalar oluşturmanız gerekir. AdSense’e başvurmadan önce, sayfalarınızın iyi durumda olduğundan emin olmak için aşağıdaki ipuçlarına göz atmanızı öneririz. Sayfalarınızı özel kılan şey nedir?

Adsense’e Başvuru Öncesi Nelere Dikkat Etmeli?

İnternet’te bu kadar çok site varken sayfalarınızı benzersiz kılan şeyin ne olduğu hakkında kafa yormalısınız. Hedefiniz, kullanıcıların ilgisini canlı tutan ve onları daha fazla okumaya teşvik eden orijinal, alakalı içerikler oluşturmak olmalıdır.

Sayfalarınızdaki öğeleri (metin, resimler vb.) nasıl düzenlediğinizi düşünün. Sayfa düzeninizin ilgi çekici göründüğünden ve ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulabildiklerinden emin olun.

Ziyaretçilerinize, yorumlarını girebilecekleri bir bölüm sunmak da iyi fikirdir. Sitenizi kullanan ve içeriğinizi okuyan kullanıcıların geri bildirimi, siteniz büyürken onu iyileştirmenize yardımcı olabilir. Sayfalarınızda kolayca ve pratik şekilde gezinmek mümkün mü?

Gezinme çubuğu (veya menü çubuğu) sitenizin en önemli bileşenlerinden biridir. Erişilebilir ve kullanışlı bir gezinme çubuğu, iyi bir kullanıcı deneyimi sunmanın temel parçasıdır ve kullanıcıları içeriğiniz ile aktif bir şekilde etkileşim kurmaya teşvik eder.

Gezinme çubuğunuzu oluştururken aşağıdakileri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun:

Hizalama – Tüm öğeler doğru hizalanmış mı?
Okunabilirlik – Metin kolay okunabiliyor mu?
İşlevsellik – Açılır listeleriniz düzgün çalışıyor mu?

Sayfalarınızda benzersiz ve ilginç içerikler var mı?

Değerli ve orijinal içerik sunmak, güçlü ve sadık bir kullanıcı tabanı oluşturmak için elzemdir. Kullanıcılar içeriğinizi beğendiğinde, bu deneyimi başkalarıyla paylaşır ve böylece sitenizi büyütmenize yardımcı olurlar.

Başka sitelerdeki makaleler veya yerleşik videolar gibi dış kaynakları kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Konu ister uzmanlık bilgileri, iyileştirme fikirleri ister incelemeler veya kişisel görüşleriniz olsun, kendi orijinal içeriğinizi sunmanız gerçekten önemlidir. Google reklamları başka kaynaklardan alınmış veya telif hakkı ile korunan içerikler barındıran sitelere yerleştirilemez. Bu ciddi bir politika ihlalidir ve reklamlarınızın devre dışı bırakılmasına ya da hesabınızın kapatılmasına neden olabilir.

https://www.webaksiyon.com/
 
Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
276
Mesajlar
290
Kullanıcılar
67
Son üye
boslux
Üst